window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

Klasika loksnes

PHR Revolution šuvju jumta panelis ir inovatīvs augstākās kvalitātes produkts, kam ir tehnoloģiski uzlabojumi un kuru ir viegli transportēt un uzstādīt. Ar dažādu apdari, produkts iekļaujas jaunākajās arhitektūras tendencēs.

Paneļu apdares

Plakana apdare

Izmēģināts un pārbaudīts risinājums klasiskām ēkām
Plakanā apdare labi darbojas ar ēkām, kurām ir klasiska forma. Vienkāršā plakanās apdares forma lieliski papildina klasiskās māju formas.

Paneļa šķērsgriezums

Rievojuma apdare

Smalkais reljefs uz šuvju paneļa virsmas izskatās izsmalcināts. Saule jumta segumam piešķir pievilcīgu izskatu, kas mainās atkarībā no dienas laika.
Reljefs ir labs risinājums tiem, kas vēlas tradīciju apvienot ar modernismu.

PANEĻA ŠĶĒRSGRIEZUMS


Mikrovilnis

Vienkārša un gaumīga apdare.                            Gareniskās ribas uz loksnēm uzsver klasisko un eleganto jumta seguma izskatu.                                           Mikroviļņi vēl vairāk padara loksni stingrāku, uzlabojot šuves veiktspēju.

PANEĻA ŠĶĒRSGRIEZUMS


Trapecveida 2

Tradīciju iedvesmots.                                                   Divas trapecveida ribas uz jumta seguma ir interesants veids, kā palielināt dažādību. Šī apdare ir populāra to lietotāju vidū, kuri dod priekšroku klasiskiem risinājumiem. Ribas vēl vairāk pastiprina loksni.

PANEĻA ŠĶĒRSGRIEZUMS


Trapecveida 4

Tradicionāls trapeces motīvs.
Četras trapeces formas ribas uz loksnes virsmas, kas zināmas no trapeces loksnes, ir ideāli piemērotas arī šuvju panelim. Tām ir papildu priekšrocība, pastiprinot loksnes.

PANEĻA ŠĶĒRSGRIEZUMS


Tehniskās specifikācijas

 Sedzošais platums 525,0 mm
 Kopējais platums 560,0 mm
 Šuves augstums 23,0 mm
 Loksnes biezums  0,47:0,5 mm
 Minimālais loksnes garums  400,00 mm
 Maksimālais loksnes garums                           10 000 mm