window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

metāla dakstiņi ar dabīgu akmens smalci

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

bond

 BOND ir klasiska izskata jumta segums. Dakstiņa pamats ir ar alumīnija un cinka sakausējumu pārklāta, 0.45mm bieza, tērauda loksne, kas dakstiņiem piešķir formu, stiprību un elastību. 40 gadu garantija.

shake

SHAKE imitē tradicionālo jumta materiālu – koka dēlīšus, bet šiem nav problēmu ar šķelšanos, deformēšanos un paaugstinātu ugunsbīstamības risku. 40 gadu garantija.

woodshake

WOODSHAKE atgādina koka šindeli ar rievām. Tiem ir dabīgs, rustisks izskats un tie ir ideāli piemēroti komerciālām un dzīvojamām ēkām. Nav vajadzīgs to nodrošināt ar regulāru apstrādi pret ķirmjiem, sūnām un aļģēm. Šie dakstiņi ir ugunsdroši un ilgmūžīgi. 40 gadu garantija.

classic

CLASSIC ir piemēroti ikvienam arhitektūras stilam – sākot no parastākajiem klasiska dizaina risinājumiem līdz pat attīstītākajām mūsdienu arhitektūras tendencēm. Classic noteiktais leņķa profils ir padarījis to par vienu no pieprasītākajiem Metrotile produktu klāstā. 40 gadu garantija.

roman

ROMAN atgādina tradicionālā dabiskā māla jumta seguma izskatu, kas ļoti bieži tika izmantots Vidusjūras zemēs. Pamatnē augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds, pārklāts ar uzlabotām akmens granulām garantē optimālu aizsardzību Jūsu mājai. 40 gadu garantija.