window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

šķiedrcementa plāksnītesŠķiedrcementa plāksnītes CEDRAL aizsargā un izdaiļo jumtus un fasādes visā pasaulē! Vienots vizuālais risinājums jumtam un fasādei? Tas ir iespējams! Šāds nepārtrauktās apdares risinājums pasaulē kļūst arvien populārāks. CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes iespējams izmantot gan jumtam, gan fasādei, tādējādi veidojot elegantus un oriģinālus ēkas apdares risinājumus vienotā stilā.

Šķiedrcementa plāksnīšu formu daudzveidība, virsmu faktūra, krāsas, iespēja tās montēt dažādos veidos un kombinēt ar citiem materiāliem rada radošo brīvību radīt tieši savu, unikālo ēkas vizuālo risinājumu! Tā ir spēle ar niansēm – rezultātā iespējams panākt gan ēkas iekļaušanos, gan izcelšanos apkārtējā vidē! Skaists, pamanāms, izturīgs un viegli apstrādājams apdares materiāls, kas kalpos ilgi!

Šķiedrcementa plāksnītes var izmantot ne tikai kā jumta vai fasādes apdares materiālu. Ar CEDRAL plāksnītēm var veidot arī unikālas un radošas dūmvadu un vējmalu apdares ēkām, kur izvēlēts cits jumta segums. Tas lieliski iekļaujas apkārtējā vidē!  Šķiedrcementa plāksnītes ir ļoti izturīgs jumta/fasādes seguma materiāls un to kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi.


Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!