window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

dabīgā akmens jumti


Dabīgā akmens jumti pazīstami arī kā slānekļa jumti vai dabīgais šīferis. Kas ir slāneklis? Tas ir dabīgais akmens, ko veido dažādi minerāli vairākos slāņos. Dabā tas veidojas vairāk kā 500 miljons gadu laikā. Tas ir 100% dabīgs, skaists, laikapstākļu izturīgs un ilgmūžīgs jumta segums, kam lietošanas laikā nav nepieciešama papildus apkope! Tas ir izturējis laika pārbaudi un visā pasaulē sastopams jau gadsimtiem ilgi. Dabīgā akmens jumtu plāksnītes var izmantot daudz un dažādos veidos – ne tikai kā jumta segumu visai ēkai. Ar šīm plāksnītēm var veidot arī unikālas un radošas dūmvadu un vējmalu apdares ēkām, kur izvēlēts cits jumta segums. Īpaši populāri šādi apdares veidi ir ēkām vecajā Eiropā – Vācijā, Anglijā, Francijā, kur bieži vien tie izskatās gluži kā mākslas darbi.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!
Dabīgā akmens jumti ir ļoti izturīgs jumta seguma materiāls. Atšķirībā no citiem materiāliem, Laika gaitā šis materiāls nezaudē savas īpašības un to kalpošanas laiks ir vairāk kā 100 gadi.

cupa 2

Dabīgā akmens plāksnītes ir tumši pelēkā antracīta krāsā ar gandrīz gludu virsmu. Izcelsme: Riodolas karjers, Carballeda de Valdeorras (Orense) Spānija.

cupa 5

Dabīgā akmens plāksnītes ir tumši pelēkā antracīta krāsā ar vizuāli pamanāmu, izteiktu virsmas reljefu. Izcelsme: Valdacal karjers, Pusmazán (Orense) Spānija.