window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

bitumena šindeļi

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

cambridge xtreme

Cambridge Xtremepasaulē pirmais PAŠLĪMĒJOŠAIS laminētais divslāņu šindelis der jebkuram arhitektūras stilam. Tas piemērots jumtiem ar slīpumu 9,5o (!) līdz 90o. Šī IKO šindeļa forma nodrošina to ātrāku un efektīvāku uzklāšanu, kā arī tiek samazināti materiāla atgriezumi.īpaši platā naglojuma līnija nodrošina arī precīzāku šindeļu uzklāšanu uz jumta. Garantija 30 gadi.

Cambridge Xpress

Cambridge Xpress ir laminēts divslāņu šindelis. Tas izveidots uz stiklašķiedras bāzes, kas ir pilnībā piesūcināta ar ūdensnecaurlaidīgu bitumu. Šis IKO šindelis atšķiras ar tā unikālo divu joslu ēnojumu. Abas akmens granulu kārtas šindeļa virspusē piešķir tā unikālo vizuālo pievilcību, kā arī aizsargā no ultravioletā starojuma. Garantija 25 gadi.

armourshield

Armourshield bitumena šindeļi – pārbaudīta Kanādas tehnoloģija. Armourshield PLUS ir tehnoloģiski uzlabots PAŠLĪMĒJOŠS bitumena šindelis, kura vizuālā forma atgādina bišu šūnas. To var izmantot jumtiem ar slīpumu no 15o – 90 o . Ar īpašu bituma slāni pārklāta stikla šķiedras bāze nodrošina ilglaicīgu aizsardzību. Armourshield šindeli veido piesūcināta stikla bāze, kas no abām pusēm apstrādāta ar oksidētu bitumu. Apakšpusē uzklāts līmes slānis un noņemama lenta virs tā. Garantija 20 gadi.

superglass 3 tab

Superglass 3TAB bitumena šindeļi ir augstas kvalitātes šindeļi, kas izgatavoti no augstvērtīgām izejvielām, sekojot stingriem standartiem un izmantojot vismodernākās ražošanas tehnoloģijas. Šindeļa struktūru veido piesūcināta stikla bāze, kas no abām pusēm apstrādāta ar oksidētu bitumu. Virspusē tā pārklāta ar dažādu krāsu ūdensizturīgām akmens granulām. Apakšpusē uzklāta minerālu kārta un pretsalipšanas plēve virs tās. Īpaši noturīgs pret krāsas izbalošanu. Garantija 15 gadi.