window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');

bezazbesta viļņotās loksnes

CEDRAL bezazbesta viļņotie jumta segumi

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Gotika

Gotika ir 5 viļņu loksnes (P75 tips). Savu augsto viļņu un nelielo izmēru dēļ tās rada ekskluzīvu un vizuāli estētisku jumta izskatu. CEDRAL Gotika loksnes piemērotas gan tradicionāla, gan mūsdienu stila ēkām un izskatīsies vizuāli patīkami un oriģināli. Gotika cementa viļņotās loksnes ir visīsākās no ETERNIT Baltic viļņoto lokšņu piedāvājuma. Pateicoties rūpnieciski nogrieztajiem stūriem un izurbtajiem stiprinājumu caurumiem, lokšņu montāža ir ātra un vienkārša. Lokšņu nelielo izmēru dēļ Gotika jumta montāžu var veikt pat viens cilvēks.  Garantija 30 gadi.

Villa

Villa ir 5 viļņu bezazbesta šīfera loksnes (P75 tips), kuras uzklājot, tiek iegūts eiropeisks jumta dizains. Oriģinālie cementa aksesuāri vēl vairāk uzsver Villa unikalitāti un izceļ šī jumta augsti izliekto viļņu formu un rada pabeigta jumta izskatu. Augsto viļņu reljefs jumtam piešķir elegantu izskatu. Šīs loksnes ir lielākas nekā CEDRAL Gotika, tāpēc jumta montāžai būs nepieciešams īsāks laiks, mazāk lokšņu un stiprinājuma elementu. Pateicoties nogrieztajiem stūriem un izurbtajiem stiprinājumu caurumiem, lokšņu montāža ir ātra un vienkārša.  Garantija 30 gadi.