window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-Q6W1Y84T44');
Jumta segumi no pasaulē atzītiem ražotājiem!

Jumta segumi ir ilgtermiņa ieguldījums! Skaists, kvalitatīvs un labi funkcionējošs jumts palielinās Jūsu mājas vērtību!

Betona dakstiņi                   

UZZINĀT VAIRĀK

Māla dakstiņi                                                                               

UZZINĀT VAIRĀK

bezazbesta viļņotās loksnes

UZZINĀT VAIRĀK

bezazbesta šīferisUZZINĀT VAIRĀK

kompozītdakstiņi              


UZZINĀT VAIRĀK

bitumena šindeļi                 


UZZINĀT VAIRĀK

Šķiedrcementa plāksnītes

UZZINĀT VAIRĀK 

Dabīgā akmens/ sLānekļa jumti


UZZINĀT VAIRĀK

bezazbesta šīferis


UZZINĀT VAIRĀKAPRAKSTS

BENDERS – Zviedrijā ražoti betona dakstiņi. Šis jumta segums tiek lietots gan jaunu ēku celtniecībā, gan jau esošu ēku renovācijai. Benders betona dakstiņi pieejami 3 dažādos profilos. To, kura tipa dakstiņus izvēlēties, lielā mērā nosaka ēkas tēls un tās īpašnieka gaume.

WIENERBERGER – WIENERBERGER māla dakstiņi tiek ražoti dažādās formās un izmēros. Sortimentā pieejami klasiski viļņotie un moderni plakanie dakstiņi, kas piemēroti jebkuras formas un sarežģītības pakāpes jumtiem.

CEDRAL – bezazbesta viļņotās loksnes ar pieciem viļņiem (P75 profils). CEDRAL loksnes ir pilnībā gatavas uzstādīšanai – tām ir nogriezti stūri un izurbti stiprinājumu caurumi, kas atvieglo un paātrina to montāžu.

ETERNIT – bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes Latvijas tirgū pieejamas vairākās krāsās piecu  (P75) un astoņu (CB40) viļņu profilos ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai. ETERNIT jumta segums – pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu!

METROTILE – metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.

IKO – bitumena šindeļu jumta segums tiek plaši lietots privātmājām, komerciālos un industriālos projektos visā pasaulē. Uzticams jumta risinājums ikvienai ēkai!

CUPA – dabīgā akmens jumti jeb slānekļa jumti. Pazīstams arī kā dabīgais šīferis. Ekskluzīvs un ilgmūžīgs jumta segums!

CEDRAL – šķiedrcementa plāksnītes. Elegants un vienots jumta un fasādes apdares risinājums!

CEMBRIT ekoloģiski tīru šķiedru cementa viļņplāksnes. Šis jumta segums, galvenokārt, paredzēts dažādu ēku jumtu un fasāžu nosegšanai.